Darowizny prosimy kierować na konto:
Matio Fundacja Pomocy Rodzinom
i chorym na mukowiscydozę
 
numer konta:
36 1060 0076 0000 3200 0132 9248
 
Koniecznie z dopiskiem w tytule wpłaty:
na leczenie Ani Wieczorek

Koncert charytatywny Mezo na rzecz Ani

Dnia 24 lutego 2012 roku w Centrum Bowlingowym Niku mieszczącym się przy ulicy Piątkowskiej 200 w Poznaniu odbył się koncert charytatywny na rzecz naszej córeczki. W akcję było zaangażowanych wiele osób w tym takie znane osobistości jak poznański raper Jacek Mezo Mejer i jego drużyna, Iwona Pawlović, Daniela Popławska z Teatru Nowego w Poznaniu.

 

Dnia 24 lutego 2012 roku w Centrum Bowlingowym Niku mieszczącym się przy ulicy Piątkowskiej 200 w Poznaniu odbył się koncert charytatywny na rzecz naszej córeczki. W akcję było zaangażowanych wiele osób w tym takie znane osobistości jak poznański raper Jacek Mezo Mejer i jego drużyna, Iwona Pawlović, Daniela Popławska z Teatru Nowego w Poznaniu. Celem koncertu była zbiórka pieniędzy na kamizelkę oscylacyjną The Vest. Impreza zakończyła się całkowitym sukcesem. Uzbieraliśmy 11 275 zł i po połączeniu tych pieniędzy ze środkami zgromadzonymi wcześniej mogliśmy zamówić kamizelkę dla Ani.
 
Cała impreza nagłośniona była w mediach. Posiadaliśmy patronat medialny TVP Poznań, Głosu Wielkopolskiego, Radio Planeta, portalu E-Poznań. Pomogło nam wielu ludzi całkowicie bezinteresownie. Wspomogły nas też wielkie osobistości takie jak Krystyna Janda, Danuta Stenka, Marcin Gortat, Kabaret Moralnego Niepokoju, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Zenon Laskowik, Doda. Od nich otrzymaliśmy materiały, które mogliśmy przeznaczyć m.in. na licytację. Ponadto od innych darczyńców otrzymaliśmy rękawice Dariusza Michalczewskiego oraz Tomasza Adamka. Oba komplety rękawic z podpisami.
 
Dzięki wielu ludziom otrzymaliśmy też mnóstwo innych pozycji w które można było zaopatrzyć się na koncercie w różnych postaciach. Trudno nam wymienić wszystkich, pewnie nawet nie bylibyśmy ich nawet w stanie wymienić. Dla wszystkich osób, które nam pomogły przez cztery miesiące organizacji koncertu wysyłamy gorące podziękowania.
 
Chcieliśmy również podziękować Jackowi Mejerowi, który dał nam swój talent i zagrał koncert dla Ani. Dziękujemy również Pani Iwonie Pawlović, która przyjechała na koncert i poprowadziła wraz ze Sławkiem Weihsem licytację zgromadzonych fantów.Licytację jak przystało na profesjonalistów poprowadzili perfekcyjnie i z lekkością.
 
Dziękujemy również firmom i instytucjom i osobom:
  • Fundacji Matio - za wsparcie moralne i przygotowanie dokumentów niezbędnych do zorganizowania koncertu
  •  LATE i Pawłowi Dudzińskiemu za perfekcyjną oprawę audio-wizualną
  •  Drukarniom Alfa-Druk oraz Pakmar za wydrukowanie materiałów reklamowych
  •  Annie Górskiej i Przemowi Wójcikowi za opracowanie graficzne materiałów na koncert oraz w sprawie 1%
  •  Firmie VITIBIS szklane bombki choinkowe - za przeznaczenie
  •  Firmie MW Manager - za udostępnienie wspaniałych samochodów dla zwycięzców aukcji
  •  Iwonie Malchrowicz za osobiste zaangażowanie w koncert
 
Ale najbardziej chcielibyśmy podziękować Pani Monice Szczodrowskiej właścicielce Niku Bowling, która bez wahania zaangażowała się w całą "operację". Jeśli można powiedzieć, że MEZO był duszą koncertu to Pani Monika Szczodrowska była jego sercem. Sercem ogromnym i gorącym. Pani Moniko jest Pani wspaniałą osobą i bez Pani ta impreza nie byłaby nawet w połowie tak udana. Jeszcze raz dziękujemy.
 
Dziękujemy również wszystkim pracownikom Niku Bowling za okazaną sympatię i pomoc.
 
Na koniec oczywiście chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli naszą córkę bo to dzięki Wam udało nam się uzbierać tak dużą kwotę.
 
W załączeniu link do strony teleskopu w trakcie, którego emitowany był materiał o koncercie.
 
http://www.tvp.pl/poznan/informacja-i-publicystyka/teleskop/wideo/2602-2012-godz-1830/6612729
 
Zdjęcia z imprezy zamieścimy w galerii w niedługim czasie.

Więcej informacji

Narodziny Ani

17 września 2010 roku na świecie pojawiła się nasza córeczka. Daliśmy jej na imię Ania. Poród nie należał do ciężkich Ania wyglądała na normalnego noworodka. To pierwsze zdjęcia naszej córeczki. Zaraz po porodzie i w pierwszym dniu w domu. Więcej zdjęć w Galerii

Czytaj dalej ...

Roczek

To już roczek!!! 17 września 2011 roku nasza córeczka dotarła do roku życia. Impreza urodzinowa była bardzo udana. Uroczyste obchody urodzin Ani miały miejsce w Niku Restauracji z bowlingiem. Jedzenie i picie było pyszne obsługa bardzo miła a w wolnych chwilach graliśmy w bowling.

Czytaj dalej ...

The Vest

W ostatnim czasie mieliśmy na stanie wypożyczoną kamizelkę The Vest, która służy do oczyszczania płuc z tego świństwa, które zalega Ani w płucach. Urządzenie poprzez napompowywanie i wypompowywanie z dużą częstotliwością powietrza w specjalną kamizelkę wprowadza płucka Anuli w wibracje co powoduje, że zawiesina będąca w płucach Ani opada na oskrzela. Dzięki temu nasza córeczka może wydalić wraz z kaszlem wydzielinę na zewnątrz.

Czytaj dalej ...

Wizyta Ani w Palmiarni poznańskiej

Przed wizytą Ani w szpitalu w środku zimy odbyliśmy podróż do poznańskiej Palmiarnii aby znaleźć trochę lata. Nie spodziewaliśmy się, że taki tam ruch :)

Czytaj dalej ...

Szpital 2012

W terminie od 20 marca do 3 kwietnia 2012 roku nasza Anula przebywała na przeleczeniu w poznańskim szpitalu znajdującym się przy ul. Szpitalnej. Nie denerwujcie się jest to nasza standardowa procedura.

Czytaj dalej ...

Prezent wielkanocny

Dostaliśmy wspaniały prezent na święta a właściwie Ania dostała wspaniały prezent. Z za wielkiej wody przyszła do nas wielka paczka a w niej znajdowała się piękna nowiutka różowa kamizelka The Vest wraz z całym sprzętem. Lepszego prezentu nie mogliśmy się spodziewać. Od razu maszyna została puszczona w ruch :)

Czytaj dalej ...

Drużyna rowerowa - dla Ani

Są chwile zwątpienia, kiedy masz wszystkiego dość i są chwile kiedy serce rośnie. Jedną z takich chwil kiedy serce nam urosło był moment kiedy kolega wuja Ani Darek Grzymisławski zaproponował pomoc w leczeniu Ani w specyficzny sposób. Zaproponował aby on i jego grupa znajomych startująca w maratonach rowerowych umieściła na koszulkach startowych informację o Ani i jej chorobie. Od słowa do słowa i projekt koszulki (po pewnych perturbacjach powstał).

Czytaj dalej ...

Sesja na Malcie w Poznaniu

Z uwagi na fakt, iż starsza siostra Ani rozpoczęła we wrześniu swoją nową przygodę życiową - zaczęła uczęszczać do przedszkola odbyliśmy całą rodzinką sesję fotograficzną na Malcie w Poznaniu.

Czytaj dalej ...

Maraton

Dnia 14 października 2012 w Poznaniu odbył się 13 Maraton imienia Macieja Frankiewicza. Maraton poznański jest największym maratonem w Polsce. W 2012 roku ponad 6000 zawodnikom udało się przebiec łącznie 42 km 195 m w trakcie jednej pętli rozłożonej wokół Poznania.

Czytaj dalej ...

Radziowa działka

Parę dni wolnego i telefon od Radzia spowodował, że spędziliśmy wspaniałe chwile na łonie natury. Radziowa działka bardzo przypadła dziewczynom do gustu. Miały ją całą tylko dla siebie - buszowały po niej cały dzień. Co prawda trzeba było być cały czas czujnym bo Ania próbowała wchodzić w bardzo dziwne miejsca :) ale i tak bawiliśmy się wybornie.

Czytaj dalej ...

Czerwiec polskie morze

Pod koniec czerwca 2012 dziewczyny wraz z mamą, babcią i dziadkiem przebywały nad polskim morzem. Tata niestety nie mógł z nimi wypoczywać ponieważ przygniótł go nawał obowiązków w pracy.

Czytaj dalej ...

Zielone czołgi i różowe dziewczynki

czołgi,różowe dziewczynki

Czytaj dalej ...

Wizyta w zoo

Korzystając z pierwszych słonecznych dni wiosny odwiedziliśmy poznańskie zoo. Nasze dziewczyny najbardziej podekscytowane były jazdą kolejką do zoo. Zaraz po wejściu zaprzyjaźniły się z paroma zwierzakami w tym z kozą, która w mojej ocenie miała stoicki spokój. Setki dzieci codziennie dotykały ją, głaskały, ciągnęły za uszy i co robiły wszystkie inne czynności, które sobie wymyślicie a ona siedziała i żuła trawę. Wyglądała jakby zastanawiała się nad sensem życia i to wszystko co działo się wokół niej nie ruszało jej egzystencji.

Czytaj dalej ...

Jesień zima wiosna

Witamy umieściliśmy na stronie w galerii nowe zdjęcia Ani. Można je nazwać kolekcja jesienno zimowo wiosenna. Trochę nam zdjęć się uzbierało jak widać :). Jak też widać na zdjęciach nasza Anula generalnie funkcjonuje jak każde inne dziecko. Bawi się dobrze zarówno w śniegu jak też na zielonej trawce

Czytaj dalej ...

Przemyślenia nocne

Siedzę sobie właśnie o pierwszej w nocy przed komputerem i zastanawiam się nad minionym półtorarocznym czasem. Całą rodziną przeżyliśmy trudne chwile ale daliśmy sobie radę.

Czytaj dalej ...

Informacje

Witamy ponownie po krótkiej nieobecności na stronie. Niestety choroba Ani nie zwalnia nas z innych obowiązków i problemów. Problemy, które się pojawiły w naszym życiu spowodowały, że przez jakiś czas nie umieszczaliśmy nowych zdjęć i informacji. Postaramy się to szybko naprawić.

Czytaj dalej ...

Nowa strona

Nowa strona Ani

Czytaj dalej ...

życie przed przeszczepem

Link do strony dziewczyny z mukowiscydozą imienniczki naszej córki Ani czekającej na przeszczep płuc

Czytaj dalej ...

1 listopada 2013

Są takie chwile w życiu, które powodują, że wszystko Ci się przewartościowuje. Dla nas taką chwilą był 1 listopada 2013 roku, kiedy to skończył się pewien etap życia naszej córeczki ...

Czytaj dalej ...

1 procent z PIT za rok 2013

życie na neurologii zakaźnej

Historia pobytu Ani na wydziale neurologii zakaźnej w Poznańskim szpitalu znajdującym się przy ul. Szpitalnej

Czytaj dalej ...

powrót do szpitala

Czyli jak to wróciliśmy ponownie na Szpitalną

Czytaj dalej ...

Pierwszy wyjazd do Zabajki

Jak to pierwszy raz pojechaliśmy na turnus rehabilitacyjny do Zabajki pełni za równo nadziei jak i niepokoju

Czytaj dalej ...Presscake (1.1.1.98)